Jak długo będzie trwał ból od głowy do ramion u osoby po operacji przepukliny szyjnej c4-c5,c6-c7?

Witam. Jestem kobietą mam 25 lat, jestem po operacji przepukliny szyjnej c4-c5,c6-c7. Po operacji 1 grudbiania czuje silniejszy ból niz przed. Promieniuje do glowy, ramion, barkow, rak? Czy takie bole dlugo jeszcze beda mi towarzyszyc? Dodam ze czuje slysze tez takie strzykanie, przeskakiwanie. Po jakim czasie powinnam rozpoczac rehabilitacje? Jak dlugo moge siedziec, chodzic w ciagu dnia?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna konsultacja lekarza neurochirurga po badaniu lekarz określi odpowiednie dalsze postępowanie.