Jak długo będzie trwała rekonwalescencja po artroskopii na palucha?

Dzień dobry, mam mieć wykonany zabieg artroskopii na paluchu stopy. Jal dlugo bedzie trwala rekonwalescencja. Pracuje fizycznie, 8 godzin spedzam na nigach i w tym musze przenosic ciezary. Po jqkom czasie bede mogla wrocic do pracy?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze zależy od indywidualnej reakcji organizmu na zabieg i późniejsza rehabilitacje oraz od tego co zostanie wykonane w trakcie zabiegu