Jak długo będzie utrzymywać się neutropenia autommunologiczna?

Moja córka ma stwierdzona neutropenie autoimmunologiczna.Moje pytanie brzmi jak długo moze utrzymywać sie taki stan.Poziom jej neutrofilii jest bardzo niski.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wdrożenie odpowiedniego leczenia. Proszę koniecznie udać się z dzieckiem do lekarza hematologa dziecięcego. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.

Aleksander Ropielewski

Nie można tego jednoznacznie przewidzieć i zależy to od leczenia oraz indywidualnych czynników.