Jak długo dochodzi się do pełnego zdrowia po operacji zastawki serca?

Jak długo dochodzi się do pełnego zdrowia po operacji zastawki serca Czy po tym zabiegu normalne jest ze sa problemy zołądkowe i jelitowe Dziekuje i zycze WESOŁYCH SWIAT Pozdrawiam

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, jest to cecha bardzo indywidualna. Problemy jakie Pani opisuje jednak moga występować przez jakiś czas. Zalecam wizytę unkardiochirurga celem rozwiania watpliwości. Rownież Wesołych Świat. Pozdrawiam