Jak długo dochodzi się do siebie po laparoskopowym usuwaniu wyrostka pod narkozą?

Witam czy to normalne ze dziewczyna po laparoskopowym usuwaniu wyrostka narkozie i środkach przeciwbólowych cały czas śpi kontaktuje co nie co jak otworzy oczy chce się jej wymiotować boli brzuch ? Chyba tak ciśnienie 111/60 do tego nie dostała żadnego antybiotyku a dostaje czerwone plamy które po chwili znikają jak i kiedy dojdzie do siebie po zabiegu ?

Senność i wymioty mogą być reakcją na znieczulenie, mogą trwać różnie długo, najczęściej kilka godzin. Bardziej zastanawiające są plamy ma skórze, proponuję zgłosić zmiany lekarzowi prowadzącemu salę, by mógł się im przyjrzeć i odpowiednio zareagować. Pozdrawiam.