Jak długo działa Izotretynoina?

Witam. Jak długo po zakończeniu kuracji, IZOTRETYNOINA działa jeszcze na skórę?? czy gruczoły łojowe których aktywność spadła dzięki działaniu leku, jest trwałe ? czy gruczoły łojowe ulegają zmniejszeniu ?? / pytanie do dermatologów !

Lek. Tomasz Budlewski

Wbrew pozorom reakcja organizmu jest dość indywidualna . Proszę koniecznie udac się do lekarza dermatologa sadze ze nalezy rozszerzyć diagnostyke