Jak długo goi się macica po cesarce?

Jak dlugo goi sie macica po cesarskim cięciu? Jestem 7 miesięcy po cc wczoraj na wizycie u ginekologa Pani Dr powiedziała że moja blizna na macicy jest niezrośnięta w jednym miejscu 6-8 mm (wcześniej 6 tyg po cc było to 1 cm). Jak to możliwe? czy to się jeszcze zrośnie. Pani dr powiedziała, że w życiu codziennym mi to nie przeszkadza i nic się z tym nie zrobi, ale przy kolejnej ciąży może być już problem. Na razie czekamy czy się jednak zrośnie. Nie wiem co o tym myśleć.

Lek. Katarzyna Szymczak

Normalnie powinna już się zrosnąć, trzeba czekać i obserwować jest szansa że jeszcze się zregeneruje.
Pozdrawiam