Jak długo goi się rana po cesarce?

Witam. 2 tygodnie temu mialam drugi porod przez cc. Mialam mocno porozrywana macice, krwotok oraz zagrozenie zycie dziecka. Lekarz szybko reagowal, lecz zostalam bardzo mocno nacieta. Rana nie jest w tym samym miejscu co wczesniejsza tylko nad nia. I okropnie jest duza. Prawie taka jak moj caly brzuch, od jednego boku do drugiego. Bardzo mnie to zdziwilo ze nie zrobili naciecia w tym samym miejscu. Teraz nawet w bieliznie bardzo ja widac bo wystaje nad majtkami. I mam pytanie czy az tak duza rana po cc jest gorzej odczuwalna? Czy musze o wiele bardziej na nia uwazac?

Lek. Tomasz Budlewski

jeśli coś Panią niepokoi wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa.