Jak długo goi się rana po usunięciu ropnia okołoodbytniczego?

Witam mam pytanko 25 listopada mialam zabieg na ropnia okoloodbytniczego do dzis mam zmiany saczka co dzien co prawa nie 10 cm ale nadal jeden centymetr ropa sie nadal leje ale juz mniej czy to normalne i czy jest mi ktos w stanie powiedziec kiedy to sie zagoij .z gory dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza proktologa i ocena, ew wskazania do ponownego zabiegu.