Jak długo leczy się cieśń nadgarstka?

czy wogóle jest to wyleczalne to cieśni nadgarstkowe a z kolei jak jest to jak długo trzeba leczyć

Dzień dobry,

Początkowe stadium choroby leczy się nieoperacyjnie stosując zabiegi fizykalne (ultradźwięki, TENS, jonoforezę). Jeśli nie nastąpi poprawa przeprowadza się zabieg, polegający na zwiększeniu przestrzeni w kanale nadgarstka. Czas powrotu do pracy (w zależności od jej charakteru) wynosi od kilku tygodni do kilku miesięcy.

Pozdrawiam serdecznie.