Jak długo leczy się zespół ciasnoty podbarkowej?

Witam Jak długo leczy się zespół ciasnoty podbarkowej ? Ból jest dziwny...rwący...najgorsze jest to, że nie muszę robić nic ręką, boli rwie, kłuje sama z siebie....przy opuszczonej ręce najbardziej...Jak długo leczy się tę dolegliwość ? Chciałabym żeby w pracy byli przygotowani na to, ile może mnie nie być :( wiem, że każdy organizm jest inny, ale chcialabym wiedziec... pozdrawiam i z góry dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Aby określić nawet mniej więcej okres konieczny do leczenie tej dolegliwości należy wykonać badanie lekarskie. Wszystkie zalecenia terapeutyczne/lecznicze oraz czas ich trwania określi ortopeda w czasie wizyty lekarskiej.