Jak długo mam czekać na wyniki punkcji lędźwiowej?

jak dlugo mam czekac na wyniki punkcji ledzwiowej,jestem w szpitalu dzisiaj mialem punkcje a lekarz przy obchodzie mowil ze jutro pojde do domu ,a pobierali mi jeszcze krew 8 ampolek,czy mozliwe jest abym w tak krotkim czasie mogl wracac do domu ... dziekuje

Witam. Jeśli nie będzie pan miał żadnych nieporządanych reakcji po punkcyjnych, jak najbardziej może Pan udać się do domu.