Jak długo mam stosować te preparaty?

Mam 23 lata i jestem chłopakiem... Od jakiegoś czasu bardzo wypadały mi włosy. Gdy poszedłem do lekarza, ten przepisał mi lek do wcierania, płyn robiony za 5 zł i jeszcze jeden preparat. Płyn mam wcierać rano, a lek na wieczór, do tego już od 6 miesięcy biorę ten ostatni preparat. Widzę, że włosów wychodzi mniej niż w największym kryzysie, ale cały czas mam łupież i przetłuszcza się czoło i skronie... Biorę już drugą turę leku i tego płynu... Wszędzie pisze, że po 2-3 tyg poprawa, a ja biorę prawie 2 miesiące i za dużej nie widzę. Czy mam spokojnie czekac? Bo lekarz mówił, że trochę to trzeba stosować. Proszę o radę i czy w moim wieku preparat nie szkodzi? Z góry dziękuję. Bartłomiej

Sugeruję poza tym wykonanie badań dodatkowych - morfologii, oznaczenia poziomu hormonów tarczycy.

Co do doraźnych środków, to proszę pomyśleć o włączeniu szamponu zapobiegającego wypadniu włosów - do kupienia w aptece, a także zestawu preparatów witaminowych!