Jak długo mogą trwać napady gorąca po grypie?

23.10 zachorowała na grypę. Po 3 tyg. Poszłam do lekarza i zdiagnozował anginę ropną i ostre zapalenie krtani. Po 4 antybiotykach i zastrzykach. Choroba zaczęła ustępować. Do dnia dzisiejszego pozostał kaszel, dreszcze, osłabienie, zawroty głowy i zmęczenie oraz napady gorąca. Od niedawna mam też sztywność mięśni, szczególnie pleców i miednicy. Co jest spowodowane tak długim okresem rekonwalescencji?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta u lekarza rodzinnego pobadaniu będzie można coś więcej powiedzieć