Jak długo mogę brać Dexilant na problemy żołądkowe?

Jestem siedem lat po operacji przepukliny przełyku metodą NISSENA tradycyjnie, od dwóch lat objawy wracają, żołądek trochę się rozpycha często jest wzdęty bez względu na rodzaj pokarmu biorę lek DEXILANT 30 mg pomaga ale jak długo mogę go brać. Proszę o odpowiedź

Szanowny Panie, leczenie jest kwestią indywidualną, którą trzeba omówić z lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam