Jak długo mogę brać Spamilan?

Jak długo mogę brać Spamilan ....Pani psychiatra zaleciła mi Spamilan przez 10 dni 3x1 następnie 10 dni 2x1 i 10 dni 1x1 o odstawić ...gdy brałam Spamilan czułam się świetnie ...jestem tydzień bez Spamilan czuję się źle zaburzenia lękowe wróciły z objawami wegetatywnymi ...czy mogę brać dalej Spamilan i czy mogę przyjmować go na stałe?

Witam! Może Pani wrócić do Spamilanu. Zaburzenia lękowe leczymy zazwyczaj odpowiednio dobraną psychoterapią (leczenie przyczynowe) i ew. lekami p/depresyjnymi, p/lękowymi (leczenie objawowe). Należy dążyć do stosowania leków tylko jako terapii wspomagającej i stopniowo je odstawiać. Podstawowym leczeniem winna być psychoterapia lub odpowiednie treningi. Czasem stosuje się stymulację. Proszę zaufać swojemu lekarzowi leczącemu. Powodzenia W. Łuczkowski.