Jak długo może się goić centymetrowe nacięcie?

była konsultacja najprawdopodobniej torbiel włosowa ale ma się okazać. Nacięcie ropnia, sączek. Potem dwa kolejne dni dwie wizyty, płukanie, zmiana opatrunku. W weekend miałem sam sobie zmienić i wyciągnąć sączek. Potem miały być kolejne już ze zmianą opatrunku. Na kolejnej nie byłem pierwsza to 150, zabieg 300, dwie następne po 150. na kolejne nie stać mnie. Nie boli, robiłem nasiadówki by się za szybko nie zamknęło. Jak długo może się centymetrowe nacięcie goić,. na co zwracać uwagę

Witam , niestety nie jestem w stanie powiedzieć nic autorytatywnego!!! Nie widziałem zmiany , nie widzę jej nadal!!! JAK MOGĘ WIĘC POMÓC!?!? Ps.leczeniem radykalnym torbieli włosowej jest jej szerokie chirurgiczne wycięcie-a nie nacięcie! z.żurawski