Jak długo może się utrzymywać to plamienie?

Witam. Chciałabym prosić o pomoc. 4 marca zgłosiłam się do szpitala z powodu pustego jaja płodowego. Na noc dostałan w sumie 8 czopków dopochwowych. Po północy zaczęłam krwawić. W trakcie pobytu w szpitalu dostałam jeszcze 3 tabletki pod jezyk. Ze szpitala wyszlam 9 marca ale w macicy była jeszcze tkanka trochę ponad centymetr z tego co mówił lekarz. Przestałam krwawić ale nadal plamie czasem plamienia są ciemne czasem w całe ich nie ma a czasem widać że plamienie jest świeża czerwona krwią. Czy to jest normalne ? Jak długo może utrzymywać się plamienie ?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. gdyby te plamienia utrzymywały sie jeszcze przez 2 tygodnie to proszę udać się na kontrolę do ginekologa. Pozdrawiam.