Jak długo może trwać pieczenie odbytu?

Pytanie do proktologa. Po zastosowaniu maści Proktosedon a zaraz po niej Proktis M zaczęło mnie piec w odbycie. Trwa to już tydzień. Najwyraźniej jakas reakcja alergiczna na któryś skladnik z tych maści. Moje pytanie ile może trwać takie pieczenie?

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć