Jak długo może trwać suchy kaszel?

Mam suchy kaszel już od prawie 3 miesięcy, starałam się leczyć na początku za pomocą syropu, który trochę mi pomógł, ponieważ już nie kaszlałam, aż tak często. Później tj. po może 3 tyg. przez ok. 2 dni miałam gorączkę, w wniosku z powiększeniem migdałków. Jednak jakoś udało mi się z tego wyjść. W tej chwili jest tylko sporadyczny kaszel, ewentualnie czasem mam napady kaszlu jak np. zrobi mi się ciepło. Jednak oprócz kaszlu jest tez uczucie jakby coś mi zalegało w okolicy mostka. Czy powinnam udać się z wizytą do lekarza, czy może jeszcze przeczekać?

Lek. Michał Lenard

Warto zgłosić się do lekarza rodzinnego, który Panią zbada i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!