Jak długo może trwać usuwanie blizn?

Witam. W wieku 11 miesięcy poparzylam ręce kładąc je na rozgrzanym piekarniku, miałam przeszczep skóry z uda. Od tamtego wydarzenia mija w tym roku 18 lat. Mając czas przed studiami, chciałabym usunąć blizny. Blizna na udzie nie jest głęboka, lecz zajmuje cala powierzchnię uda, zaś na rękach wewnętrzne części przedramienia. Chciałabym się dowiedzieć jak długo może trwać usuwanie blizn i jaki jest tego koszt.

Witam serdecznie,
Zawsze indywidualnie musimy ocenić klinicznie charakter i rozległość blizny. Zapraszam na konsultację.
pozdrawiam
dr n med Daniel Maliszewski

Witam są to zabiegi długoterminowe i nie zawsze tak stare blizny można usunąć do końca, proszę skonsultować się u lekarza chirurga plastyka i medycyny estetycznej. Pomocne są zabiehi laserowe oraz peelingi medyczne.