Jak długo może utrzymywać się ból po chirurgicznym usunięciu siódemek i ósemek?

Witam, 6 dni temu miałam usunieta chirurgiczne dolna osemke i siodemke, szwy już zdjete, kończę brać Forcid 1000, biorę ketonal raz na dobę, ale ciągle dość uciążliwe boli, (czy po zdjęciu szwów powinna być nadal widoczna dziura po zębie?)plus bolą prawie wszystkie zęby po tej stronie, łącznie z leczona 2 mce temu kanalowo jedynką. Czy to może byc bol promieniujacy czy to zbieg okoliczności i coś się dzieje z jedynka? Jak długo moze utrzymywać sie bol po tej ekstrakcji? Dziękuję.

Witam, niestety jest to kwestia indywidualna. Często zależy to również od rozległości i inwazyjności zabiegu oraz od sposobu postępowania po samym zabiegu ( tzn. przestrzegania zaleceń). Powinna się Pani zgłosić do lekarza, w celu wykluczenia wystąpienia powikłań. Pozdrawiam