Jak długo może utrzymywać się pojawianie krwi podczas wypróżniania?

Witam. Mam pytanie odnośnie żylaków odbytu.Jak długo może utrzymywać się pojawianie krwi podczas wypróżniania? Byłam badana przez proktologa który stwierdził że zabieg usunięcia nie jest jeszcze konieczny.Otrzymałam leki w postaci maści i czopków oraz doustne. Krwawienie ostatnio znowu powróciło pomimo że poprzednie było całkiem niedawno. Proszę mi napisać jak często takie krwawienia mogą się pojawiać i jak długo może trwać,czy nawet do kilkunastu dni?czy to normalne przy hemoroidach? Pozdrawiam

Raczej krwawienia przy leczonych hemoroidach nie powinny dłużej trwać niż kilka dni i nie powinny szybko nawracać. Być może to jednak już stan, który będzie wymagał leczenia operacyjnego. Radzę ponownie z tym problemem udać się na kontrolną wizytę do proktologa prowadzącego.