Jak długo można brać Asentrę?

Witam Od osobowości anastatycznej,która rozwijała się powoluteńku od gimnazjum(brak elastyczności,sztywność),do wystąpienia nerwicy natręctw i skutkiem finalnym stanem lękowo ogólnym ze stanami depresyjnymi i pytanie jak długo brać asentra,który został mi przepisany?,jak długo można go brać,jest skuteczny,niweluję objawy na czas zmian?,jak długo trwa psychoterapia i w jakim nurcie,jeśli chodzi o przyczynę,czyli tą soobowość

Psychoterapia osób zmagających się z zaburzeniami osobowości raczej jest długoterminowa (kilkanaście miesięcy do kilku lat), warto zatem nastawić się na dłuższy niż krótszy proces terapeutyczny. Choć wpływ na to ma także nurt w jakim psychoterapia jest prowadzona. Jeśli natomiast chodzi o wybór nurtu terapeutycznego, to warto kierować się wewnętrznymi potrzebami i preferencjami rodzaju pracy (rozmowa,praca z ciałem, inne doświadczenia terapeutyczne, praca wykorzystująca hipnozę itp).

Witam Panią Serdecznie,

Leczenie farmakologiczne i psychoterapeutyczne (najlepiej poznawczo-behawioralne) jest indywidualne, jest trwającym procesem, zależnym od współpracy, zaangażowania i otwartości...

Z przesłaniem dla Pani tylko dobrego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com