Jak długo można pić herbatę z melisy?

Witam, mam pytanie o melisą. Jestem osobą z uszkodzonym układem nerwowym i cierpię na PMS. Melisa bardzo dobrze wpływa na moje samopoczucie, obniża poziom napięcia oraz działa na układ trawienny. Jak długo można pić herbatę z melisy? i ile razy dziennie? przed posiłkiem czy po? Od pary dni piję 2 razy dziennie i już widać efekty. Pozdrawiam

Magdalena Mroczek

Leczniczo najlepiej pić po pół szklanki 2-4 razy dziennie, najlepiej przed jedzeniem, świeżo przygotowany napar.