Jak długo można pić napar z czystka?

Jak długo można pić napar z czystka? Czy przyjmowanie leków może kolidować z piciem czystka ? czy są jakieś przeciwwskazania ?

Należy pamiętać, że czystek jest jedynie suplementem diety, a tego typu specyfiki nie leczą. W związku z tym zioło to można polecić jedynie jako uzupełnienie diety w cenne dla organizmu polifenole, co z może wzmocnić organizm, poprawić jego funkcjonowanie i ogólne samopoczucie.

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/medycyna-niekonwencjonalna/czystek-ziolo-prawdziwe-wlasciwosci-zdrowotne-czystka_37926.html