Jak długo można plamić po usunięciu polipa szyjki macicy?

Mam pytanie jak długo można plamić po usunięciu polipa szyjki macicy ? Co mam zrobić jeżeli plamienie jest jest cały czas.? Miesiączkę mam, a po miesiączce znów plamienie. Co mam z tym zrobić? Proszę mi pomóc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Plamienia po takim zabiegu nie powinny trwać dłużej niż kilka-kilkanaście dni. Jeśli zatem plamienie się utrzymuje, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.