Jak długo można podawać dziecku Camilie na ząbkowanie?

jak dlugo mozna podawać dziecku Camilie na zabkowanie. Lub co podawc, przez dluzszy czas bez efektow ubocznych

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Preparat przez Panią podany ma naturalny skład i nie powinien być szkodliwy. Jeśli u dziecka dalej występuje ból, wskazane jest stosowanie okładów chłodzących - np. gryzaków, leków miejscowo znieczulających np. Bobodent, lub leków ogólnoustrojowych, np. Ibum.