Jak długo można przyjmować czopki Diclac?

Jak długo można brać czopki diclac? Ja zacząłem brać 3 miesiąc, czy jest jakiś limit, bierze się tak długo, dopóki nie ustąpi źródło problemu, czy jest jakiś limit, np. kwartał, pół roku, że po tym okresie nie powinno ich się brać, nawet, jak nie pomogły?

Lek. Tomasz Budlewski

Najlepiej jak najkrócej ale zależy od wskazań proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie , trzeba pamiętać o działaniach niepożądanych leków