Jak długo można stosować lek Trittico?

Witam chciałabym się tak dowiedzieć mniej więcej jak długo się z reguły zazywa lek TRITTICO.Mam go przepisanego żeby szybciej móc zasnąć i trochę przeciwlekkowo.Biore go od 14 dni i czuje się lepiej, bym powiedziała bardzo dobrze.Lepiej spie, nie mam poczucia leku.Chce tez podkreslic ze nie miałam nigdy zadnej depresji.Zastanawiam się jak długo będę musiala brac taki lek.pozdrawiam

Lek. Katarzyna Szymczak

Lek można przyjmować przewlekle, nawet latami o długości terapii decyduje lekarz na podstawie Pani samopoczucia i objawów.
Pozdrawiam