Jak długo można stosować Nasen?

Jak długo można stosować lek nasenny? Biorę go miesiąc i lekarz przepisał mi zapas na następne 2 miesiące. Czy jak chcę go odstawić, to muszę to robić stopniowo, czy nagle?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Marta Hat

Odstawianie tego leku powinno być stopniowe, a nie nagłe. Najlepiej odstawiać lek po konsultacji z lekarzem, który go Panu przepisał.