Jak długo można stosować preparat BodyMax Plus?

Dzień dobry, mam pytanie na temat preparatu BodyMax Plus , interesuje mnie jak długo można go brać, tzn chodzi mi o to czy jest jakiś okres, że np brać 3 miesiące i miesiąc, dwa przerwy czy można go brać bez przerwy ? Pytam, ponieważ preparat zawiera wiele składników na poziomie 100% i nie chciałbym przedawkować i uzupełniać elementy po prostu. Dziękuję za pomoc i odpowiedź

Dzień dobry,
Bodymax Plus może być stosowany przez dłuższy okres czasu, należy jednak po około 3 miesiącach przyjmowania zrobić 4-tygodniową przerwę w stosowaniu preparatu.
Zachęcam również do wykonania badań podczas przerwy warto sprawdzić poziom witaminy A, jest to witamina rozpuszczalna w tłuszczach, zatem można ją przedawkować.
Pozdrawiam serdecznie