Jak długo można stosować Valused?

Witam, Mam pytanie czy przyjmując euthyrox, beto 50 zk i skrzypovitę mogę przyjmować valused i jak długo można stosować valused bez przerwy?

Lek. Paweł Szadkowski

Pomiędzy wyżej wymienionymi preparatami nie zachodzą istotne interakcje. Producent zaleca stosowanie przez dwa tygodnie , a w przypadku braku poprawy konsultację z lekarzem. Ograniczenie czasowe nie jest najpewniej spowodowane szkodliwością preparatu, a wynika raczej z ogólnych zaleceń.