Jak długo muszę czekać aż mój lek na depresję zacznie działać?

Biore symescital na depresję i lęki, zaczęłam od 2,5 g przez tydzień potem przez ok 10 dni brałam 5 g ,teraz zaczęłam brać 7.5 g jak dlugo trzeba czekać aż lek zacznie działać?

Początek działania przeciwdepresyjnego escitalopramu pojawia się po ok 2 tygodniach stosowania, jednak dawka 7,5 mg może być zbyt mała na osiągnięcie efektu (zazwyczaj jest to 10 mg).

pozdrawiam
lek. Seweryn Segiet
gabinetspectrum.pl