Jak długo muszę przyjmować leki po udarze?

Jestem po udarze móżdżku. Miałem go 2 lata temu, leżąc 3miesiące w szpitalu. Obecnie przyjmuę:Vicebrol, tentersiv,Polvertic -rano. W południe:Vicebrol, Telmizek, wieczorem zaś Atorvasterol, Polvertic.Jakby tego było mało przyjmuję:Omnic-Ocas, oraz Finanster(na prostatę). czy to nie za dużo na raz jak na jeden dzień? Kręci mi się nadal w głowie, ale nawet samodzielnie mogę przejść. Jad długo i czy będę musiał je przyjmować?

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, dalsza diagnostyka, ocena stanu ogólnego, wyników badań, Ważna zdrowa dieta, bez cukrów, regularny sen, spokój... Zależy jakie inne schorzenia i objawy kliniczne ... Jakie wyniki badań? Pozdrawiam i zapraszam