Jak długo należy przebywać na zwolnieniu przy WZW?

Szanowni Państwo, jak długo po wzw typu a, hospitalizacji powinnam przebywać na zwolnieniu lekarskim? W międzyczasie problemy z trzustką - enzymy trzustkowe 10 krotnie powyżej normy. Wyniki się normalizują, jednak dieta obowiązkowo i szybka męczliwość. Praca z małymi dziećmi w oświacie.

Lek. Tomasz Budlewski

należy jeszcze odczekać w zależności od normalizacji parametrów wątrobowych i trzustkowych.