Jak długo odrastają brwi?

Dzień dobry. Mam 24 lata, minęły już ok 4. miesiące od kiedy podcięłam lekko brwi, ale nie chcą odrosnąć. Czy faza wzrostu brwi może jeszcze nastąpić po tym czasie czy już nie odrosną do pierwotnego stanu?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Brwi wzrastają bardzo powoli, należy uzbroić się w cierpliwość. Może to potrwać nawet lata.