Jak długo organizm dochodzi do siebie po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych?

9 mieś temu odstawiłam tabletki'Midiana',brałam je przez 8 mieś.Pierwszy miesiac po odstawieniu mialam straszne migreny, mdlosci i lęki.okres dostawalam normalnie.Od czerwca moje plecy,klatka piersiowa i czoło zostaly obsypane pryszczami!Po 2 mieś zniknęły.Ale przed każdą miesiaczka miałam straszne mdłosci i bylam nie do życia.Wszystko sie uregulowało do teraz,zamiast miesiaczki mialam 5 dniczarnych plamień!a po nich skąpy okres.Jak dlugo organizm dochodzi do siebie?Bo juz to wszystko mnie męczy

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli antykoncepcję odstawiła Pani 9 miesięcy temu, to opisane, aktualne objawy nie mają z tym raczej związku. O szczegółach proszę porozmawiać ze specjalistą ginekologiem.