Jak długo osoba z bólem nóg musi brać Ca i Mg żeby była jakaś poprawa?

Witam, od 6 miesięcy bolą mnie nogi (okolice tyłu ud, czasami łydki) z 3 dwu tygodniowymi przerwami. Morfologia ok (tarczyca, glukoza, wątroba, magnez, wapń ok itd itd) jedynie niewystarczający poziom Witaminy D. Rezonans głowy (Nieliczne drobne ogniska hiperintensywne w obrazach T2-zależnych i FLAIR zlokalizowane w istocie białej obu półkul mózgu głownie w płatach czołowych - niespecyficzne , najpewniej o etiologii naczyniopochodnej utrwalonej, poza tym wszystko ok) MR kręgosłupa lędź perfekt. Doppler i usg nóg ok. Ostatnie badanie EMG no i wyszła tężyczka (spore wyładowania) czy moje bóle nóg mogą być spowodowane tężyczką? Biorę magnez wapń (firmy Solgar) 4 dni i żadnych zmian. Jak długo muszę brać Ca i Mg żeby była jakaś poprawa? Może to nie od tężyczki, sam już nie wiem... Bardzo proszę o pomoc. Dziekuję, Czarek.

Kilka drobnych zmian naczyniopochodnych zgodnie z aktualnymi wytycznymi uważa się za normę i nie ma to znaczenia klinicznego.
Takie objawy bólowe raczej nie są spowodowane tężyczką.
Ból nóg to pojęcie bardzo ogólne. W diagnostyce bólów podstawowe znaczenie ma charakterystyka bólu; lokalizacja, charakter, czas trwania, czynniki prowokujące, nasilające, objawy towarzyszące, wiek, inne choroby, przyjmowane leki itd... itd…