Jak długo po bulimii utrzymują się obrzęki nóg i całego ciała?

Witam chciałabym się zapytać jak długo po bulimii utrzymują się obrzęki nóg i calego ciała?Leczę się od pół roku,nie wymiotuję,badania morfologia,hormony i elektrolity w normie,a obrzęki nadal są,korzystam też z dietetyka i jego diety,jednak mimo zaprzestanie wymiotów obrzęki nadal są:(

To zależy od indywidualnego przypadku -proszę porozmawiać z lekarzem prowadzącym. Polecam również dodać do zespołu lekarz-dietetyk również psychologa,który pomoże pani w zdrowieniu. Pozdrawiam

Dzień dobry,

zachęcam do bardziej specjalistycznych badań zaczynając od skierowania od lekarza pierwszego kontaktu. Samo badanie krwi mało prawdopodobne, że zdiagnozuje w/w problem.

Z poważaniem.
Adam Zajączkowski