Jak długo po nieudanej operacji przepukliny należy przeprowadzić kolejną?

Witam. Dwa tygodnie temu miałem operację przepukliny pachwinowej dwustronnej, metodą laparoskopową. Prawa strona jest ok. ale z lewej oodczuwam ból i przy kaszlu ewidętnie wyczuwam przepuklinę. Pytanie moje dotyczy jak długo po nieudanej operacji należy przeprowadzić kolejna? Dziękuję.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Zależy to od konkretnego przypadku. Radziłbym udać się do poradni chirurgicznej.