Jak długo po operacji usunięcia mięśniaka należy przyjmować Fraxiparinę?

Tydzień temu miałam operację usunięcia mięśniaka. Od tamtej pory przyjmuję Fraxiparine w brzuch. Zaczęłam już więcej chodzić, jak długo powinnam je jeszcze przyjmować?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Wszystko zależy od wskazań do profilaktyki przeciwzakrzepowej w Pani wypadku. Powinien to określić Pani lekarz prowadzący.