Jak długo po takich zabiegach należy stosować krem w filtrem?

Dzień dobry. Początkiem stycznia miałam wykonywany trzeci (i zarazem ostatni) zabieg eksfoliacji. Następnie miałam dwa zabiegi (1 w styczniu i 1 w lutym) laser inne dodatki. Chciałam zapytać jak długo od ostatniego zabiegu należy stosować krem z filtrem? Nie zamierzam używać kremu przez cały rok stąd też moje pytanie. Poza tym chciałam kupić maść na blizny i zacząć ją stosować (tylko na brodę), jednak kosmetyczka odradziła mi, argumentując, że z racji tego, iż wcześniej została przeprowadzona eksfoliacja, mogę dostać przebarwień. W takim razie kiedy najwcześniej można zacząć stosować taką maść skoro od eksfoliacji minęło już 1,5 miesiąca? Czy na dzień, pod krem z filtrami, można stosować serum z wit. C? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam. Maria

Jeśli interesuje Panią ogólnie utrzymanie skóry w dobrej kondycji, bezwzględną ochronę przeciwsłoneczną należy stosować cały czas, niezależnie od pory roku i dnia. Serum z witaminą C można stosować, o ile skóra jest wygojona, i lepiej na noc.