Jak długo potrwa naturalne przywrócenie libido?

witam.moj chlopak ma niedoczynnosc tarczycy - niedawno odkryta (tsh 44) poniewaz jestesmy niecaly rok ze soba, a jego libido jak dla mnie,jest bardzo niskie, nikle zainteresowanie seksem, mna pod katem seksualnym.itd. - temat zaczal mnie niepokoic. rozpoczal leczenie , narazie trwa ono jakies 2 miesiacae, od najnizszych dawek eutyroxu - jak dlugo moze potrwac naturalne przywrocenie libido u mezczyzny podczas trwania tej choroby? co robic aby nasz zwiazek sie nie rozpadl.bardzo prosze o pomoc

Dzień dobry,

niestety nie ma reguły kiedy libido powróci do normy. Obydwoje Państwo muszą wykazać się cierpliwością i wyrozumiałością. Jeżeli dawka będzie odpowiednio dobrana, to czas ten nie powinien być bardzo długi.

Pozdrawiam
Joanna Wardenga