Jak długo powinien utrzymywać się ból przy suchym zębodole?

Jak długo powinien utrzymywać się ból przy suchym zębodole? Boli od dwóch tygodni, momentami naprawdę dość mocno, w zeszłym tygodniu chodziłam na płukanie 4 razy. Chirurg, która usuwała zęba stwierdziła, że jest lepiej. Zdjęcie RTG również niepokojącego nie wykazało, natomiast ciągle boli. To już ponad dwa tygodnie, jak długo jeszcze?

Dolegliwości związane z suchym zębodołem mogą być bardzo uporczywe i czas trwania oceniany jest indywidualnie.Wskazane jest stosowanie się do zaleceń.