Jak długo powinna trwać przerwa w zmianie leków psychiatrycznych?

Witam jaka musi być przerwa przy zmianie leku trójpierscieniowego PRAMOLAN na SNRI WENLAFAKSYNA?

Witam!
Zmiany leku leczącego powinien przeprowadzać lekarz, niektóre leki, jak Pan słusznie zauważył, wymagają karencji. Jeżeli idzie o Pańskie pytanie: przejście z jednego na drugi można robić nawet na tzw. "zakładkę" - ale robi to lekarz leczący!
Powodzenia
W. Łuczkowski.