Jak długo powinno się stosować maść Solcoeryl?

Witam. 2 dni temu wywróciłem się mocno ścierając sobie przy tym skórę na kostkach palców u ręki. W aptece polecono mi w celu ułatwienia gojenia stosowanie maści SOLCOERYL 2,07 mg/g w związku z czy mam pytanie jak długo powinno się stosować tą maść. Z efektów które widzę, to oczyściła ona rany, niemniej jednak przy każdorazowej aplikacji rozmiękcza ona pojawiający się powierzchniowo strup. Pytanie dodatkowe, czy jest to działanie pożądane ? Z góry dziękuję za pomoc. Darek

Solcoseryl maść ułatwia gojenie rany i jest przy tym bezpieczna, może Pan spokojnie stosować ją aż do całkowitego wygojenia.