Jak długo przebiega proces gojenia po złamaniu kostki bocznej i zerwaniu więzozrostu piszczelowo-strzałkowego?

Witam Na początku czerwca podczas meczu złamałem kostkę boczną oraz zerwałem więzozrost piszczelowo strzałkowy. Po tygodniu przeszedłem zabieg operacyjny, gdzie użyto pętli drucianej, drutów KW coś takiego.. Chciałbym się dowiedzieć jak długo przebiega proces gojenia się oraz na ile szacuje się powrót do pełnej sprawności. Wiem ze czeka mnie prawdopodobnie dłuższa przerwa i rehabilitacja. Czy może ktoś przeżył coś podobnego i jest w stanie pomoc Z góry dziękuje pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.