Jak długo przed zabiegiem usuwania rumienia Cutera Excel V powinienem odstawić Izotek na trądzik?

Witam. Jak długo przed zabiegiem usuwania rumienia Cutera Excel V powinienem odstawić Izotek na trądzik?

W trakcie leczenia Izotekiem nie należy wykonywać zabiegów laserowych, ani żadnych innych. Rumień jest jednym z objawów ubocznych Izoteku, ustąpi po ok 6 - 8 tygodniach po zakończeniu kuracji.