Jak długo stosować czopki?

Witam, od stycznia mam krew na papierze w lipcu byłem u proktologa zlecił badania Kal-krew utajona, Kal-lambilie, Helicobacter pylori w kale, kal pasozyty i wyszło jedynie, że mam słabo dodatnie Helicobacter reszta w porządku. Potem rektoskopia, gdzie wyszło, że mam zapalenie.Dostałem zalecenia brania czopków 2x w ciągu dnia masc odbytnicza. Po skonczeniu 2 opakowan odłożyłem je. Po wizycie w toalecie znowu krew na papierze i w pisuarze.Jak długo stosowac czopki? Konieczna wizyta u lekarza?

Radzę w takim przypadku ponownie skonsultować się z prowadzącym proktologiem. Nie wiem jakiego rodzaju czopki, maści Pan stosował ani jaki jest obecnie Pana stan kliniczny, aby konkretnie odpowiadać na Pana pytania w tym zakresie.